середа, 11 січня 2017 р.

Книги Старого Лева – на Google Play Books!



Тепер читачі Старого Лева можуть знайти улюблені книги для маленьких та дорослих від ВСЛ в електронному форматі в магазині Google Play Books. Книги доступні не лише на території України, а у багатьох інших країнах світу. Тож насолоджуватися цікавими творами можна у будь-якому куточку планети.
Уже сьогодні ви можете придбати три частини «Країни мумі-тролів» Туве Янссон, історії про Малого Вовчика від Іана Вайброу, книги із серії «Читання для реготання» Джеремі Стронґа тощо.
Книги доступні для систем Android та iOS. Шукати книги ВСЛ в магазині Google Play тут 
Завантажити книги на свій ґаджет з операційною системою iOS можна з допомогою додатка Google Play Booksза посиланням.
Перелік книг «Видавництва Старого Лева» на Google Play Books:
Дитяча література:

Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1-4 класах




З електронною версією Хрестоматії сучасної української дитячої літератури можна ознайомитись за посиланням:

Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання  в 1,2 класах (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання  в 3,4 класах (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

На сайті МОН можна переглянути електронну версію Хрестоматії сучасної дитячої літератури у двох томах (для 1-2 класів та 3-4 класів).  Вперше за історію Незалежності, книга серії “Шкільна бібліотека” друкується за бюджетні кошти для початкової школи  і вперше вона виставлена у вільний доступ в електронному вигляді ще до того, як буде доставлена до всіх шкільних бібліотек.
“Важливе завдання початкової школи – навчити дитину любити: любити писати, любити читати, любити вчитись -  навчання має стати звичкою на все життя. Щоб дати дітям можливість полюбити читати, ми створили цю Хрестоматію, в якій зібрано твори як живих класиків дитячої української літератури, так і молодих письменників, які лише почали завойовувати серця українських дітей”, - пояснює Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. 
До  Хрестоматії увійшли твори авторів, доданих до програми Літературного читання в рамках оновлення  навчальних програм для 1-4 класів. Насамперед, це твори письменників, яких немає в чинних підручниках: Сашка Дерманського, Івана Андрусяка, Галини Малик, Лесі Вороніної, Катерини Бабкіної, Галини Ткачук, Григорія Фальковича, Оксани Лущевської, Василя Голобородько, Тетяни Стус, Тараса та Мар’яни Прохаськів, та інших – всього близько 40 імен.
“Завдяки прозорим процедурам, було зекономлено значні кошти при закупівлі підручників для 8 класів. Завдяки цій економії вдалося в стислі терміни підготувати і надрукувати Хрестоматію для початкової школи, щоб дати дітям сучасні тексти для читання. На сайті МОН розміщено і незабаром буде розвезено до шкіл 2 томи: збірка для 1-2 класів та для 3-4 класів.  Загальний наклад 640тис примірників – по 320тис для кожного тому. Це коштувало бюджету близько 15 млн гривень, тобто одна Хрестоматія обійшлася державі в 22 гривні. Це було ще однією з наших цілей – показати новий стандарт, нову якість – яким може бути шкільний посібник, виданий за бюджетні кошти”, - зазначила Лілія Гриневич. 
Міністр також зазначила, що в роботі над Хрестоматією велика увага була приділена дотриманню авторських прав: всі автори  та видавництва передали свої майнові права Видавництву Старого Лева на друк. Не менш важливо, що в Хрестоматії також розміщені авторські ілюстрації українських художників: завдяки цьому книга вийшла красива і мальовнича.
Нагадаємо, що за новою програмою у початковій школі найголовніше навчити дітей читати вдумливо, розуміти зміст прочитаного, висловити своє ставлення до тексту, а цього неможливо досягти без вміння читати швидко, адже чим швидше ми читаємо, тим більший обсяг тексту (слів, словосполучень, фраз, синтагм, фраз, речень) можемо охопити одним поглядом, зрозуміти зміст і миттєво визначити інтонацію, темп, тембр та силу голосу, з якою необхідно виразно прочитати.
 16 грудня в Києві  відбулася офіційна презентація друкованої версії Хрестоматії. До кінця року увесь тираж  буде доставлений до всіх шкільних бібліотек України. 
Відео також доcтупні на каналі Youtube.